ІІІ Всеукраїнська краєзнавча конференція "Придніпров’я в літературних і мистецьких пам’ятках"
Міністерство освіти і науки молоді та спорту України
ДВНЗ «Національний гірничий університет»
Інститут гуманітарних проблем ім. П.Т.Тронька
Дніпропетровська обласна організація Національної спілки краєзнавців України
Інформаційний лист
Шановні колеги!
Запрошуємо до участі у ІІІ Всеукраїнській краєзнавчій конференції
в літературних і мистецьких пам’ятках»,
що відбудеться 28 березня 2014 р.
Пропонується розглянути питання в межах наступних напрямків:
· Літературні пам’ятки Придніпров’я від козаччини до сьогодення
· Мистецькі пам’ятки Придніпров’я новітньої доби
· Літератори та митці Придніпров’я модерного та новітнього часу
Рукописи мають бути оформлені у відповідності з сучасними вимогами. Для участі в конференції просимо подавати матеріали не пізніше 1 березня 2014 р.в електронному вигляді (диск CD або DVD) обсягом до 0,5 умовного друкованого аркуша (до 20 тис. знаків, текстовий редактор Word 97 і вище, шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал 1,5 з полем 22 мм з усіх боків) разом з друкованим примірником за підписом автора або надсилати електронною поштою (адреса зазначена нижче). Основні вимоги: 1) у першому рядку ліворуч вказують індекс УДК; 2) прізвище ім’я по батькові друкувати праворуч згори, 3) нижче через 2 інтервали назва матеріалу великими літерами по центру; 4) по центру нижче назви анотація і ключові слова українською, російською і англійською мовами; 5) Список використаних джерел в кінці тексту в алфавітному порядку, посилання в тексті в квадратних дужках: перша цифра – номер посилання, через кому друга цифра – сторінка (приклад [3, с.15]).
До матеріалів додаються відомості про автора, в яких слід вказати прізвище, ім’я, по батькові автора, науковий ступінь та звання, місце роботи, посаду, сферу наукових інтересів, робочу та домашню адреси, контактні телефони; вказати необхідність у помешканні. Матеріали конференції будуть опубліковані у часописах НГУ, зареєстрованих ВАК України як фахові видання з історії. У зв’язку з вимогами ВАК до публікації просимо обов’язково включати такі елементи: мета, об’єкт і предмет дослідження, історіографія питання, джерела, а також відповідні посилання на літературу і джерела. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів. Матеріали надіслані після 1 березня до розгляду не приймаються.
Адреса оргкомітету: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, корп. 1, кім. 68, НГУ, Інститут гуманітарних проблем ім. П.Т. Тронька, кафедра історії та політичної теорії.
Тел.: (0562) 46-90-45
Матеріали для публікації надсилати за адресою: E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Відповідальний секретар, доцент І.О.Кочергін
[1]Придніпров’я – степові землі навколо закруту Дніпра. У XVI-XVIII ст. – база запорозького козацтва, «буфер» між ногайськими степами на південному кордоні та внутрішніми областями Речі Посполитої, «форпост» українців на південному сході. Регіон, який переважно включав в себе частину територій колишніх Вольностей Запорозьких, а згодом Катеринославської губернії.